XVII TARPTAUTINIS FOLKLORO FESTIVALIS „POKROVO VARPAI“

PROGRAMA

(Vilnius, Lietuva)


Lapkričio 9 d., trečiadienis

19:00

Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30)

MUZIKA GURMANAMS

1 d. UNESCO PAVELDAS:

Gruzinų polifoninis dainavimas

Ukrainiečių kazokų dainos Dniepropetrovsko regione

Dalyviai:

GURDŽAANI (SAKARTVELAS)

DREWNO

ZAČIKIEVIČIŲ ŠEIMYNINIS ANSAMBLIS (LENKIJA-UKRAINA)

2 d. Kolektyvų iš SERBIJOS, LATVIJOS, ESTIJOS, BULGARIJOS, VOKIETIJOS, LIETUVOS koncertas


Bilietus platina KAKAVA.LT


Lapkričio 10 d., ketvirtadienis

10.00

Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras (Stiklių g. 6)

TRADICINIO DAINAVIMO LABORATORIJOS

19:00

Taikomosios dailės ir dizaino muziejus (Arsenalo g. 3A)

UNIKALIOS TRADICIJOS

Lietuvos ir užsienio šalių folkloro kolektyvų koncertas

Įėjimas laisvas

Lapkričio 11 d., penktadienis

10.00

Viešbučio „Panorama“ konferencijų salė (Sodų g. 14)

Apskritasis stalas „ŠIUOLAIKINĖS FOLKLORISTIKOS RIBOS“

19.00

Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros vartų g. 5)

Festivalio „Pokrovo varpai“ WORLD MUSIC projektai

1 d. Linas RIMŠA, Gintautas VENISLOVAS, Jievaras JASINSKIS „BUVO TOKIA DIENA“

Karaimų folkloro pagrindu

2 d. Jievaras JASINSKIS „ORERO“ (pasaulinė premjera)

Gruzinų folkloro pagrindu (pasaulinė premjera)

Atlikėjai: LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

(meno vadovas Sergej Krylov)

Dirigentas Modestas PITRĖNAS (Lietuva)

Solistai:

Luka MEBONIA (etninis vokalas, perkusija, Sakartvelas)

Arina ZACHAROVA (etninis vokalas, Lietuva)

Dovilė KAZONAITĖ (sopranas, Lietuva)

Regimantas GAPŠYS (baritonas, Lietuva)

SHARA (Sakartvelas)

ARINUŠKA (Lietuva)

Enrikas SLAVINSKIS (acoustic guitar, bouzouki)

Tbilisio Vano Saradžyšvili valstybinės konservatorijos

KONSTANTINO VARDELI STYGINIŲ KVARTETAS (Sakartvelas)

HAND VOICES (perkusija, Lietuva)


Bilietus platina KAKAVA.LT

Lapkričio 12 d., šeštadienis

11.00-18.00

Vilniaus rotušė (Didžioji g. 31)

AMATININKŲ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

11.00-18.00

XII VAIKŲ IR JAUNIMO FOLKLORO ASAMBLĖJA:

11.00 V JAUNŲJŲ FOLKLORISTŲ KONFERENCIJA „Mano šeima – mano ištakos“

12.30 Respublikinio vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkurso

LAUREATŲ KONCERTAS

11.00-18.00 Kūrybinės dirbtuvės LIAUDIES MEISTRAI – VAIKAMS


14.00-20.00

FESTIVALIO DALYVIŲ MENINIAI PORTRETAI

Koncertas-maratonas

Įėjimas laisvas