top of page
XV festivalis „Po„Mano šeima – mano ištakos“

XXIII TARPTAUTINĖ VASAROS VAIKŲ IR JAUNIMO ETNINĖS KULTŪROS MOKYKLĄ – MEISTRIŠKUMO KURSAI TRADICIJA


2023 m. rugpjūčio 6-13 d. Palangoje vyks XXIII tarptautinė vasaros vaikų ir jaunimo etninės kultūros mokykla "Tradicija" ir meistriškumo kursai pedagogams.

Kviečiame dalyvauti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų folkloro kolektyvus, pavienius kolektyvų dalyvius ir vadovus, muzikos, liaudies choreografijos, dailės mokytojus, ikimokyklinio ugdymo specialistus, pedagogus ir visus besidominčius tradicine liaudies kultūra.

Programoje:

• Lietuvos, Sakartvelo, Lenkijos, Ukrainos ir kitų šalių įžymių pedagogų meistriškumo pamokos (kasdieniai 6-8 val. teoriniai ir praktiniai tradicinio dainavimo, liaudies kostiumo elementų gamybos (juostų vijimas, siuvinėjimas, papuošalų gamyba), liaudies choreografijos, liaudies žaidimų, teatro ir kt. užsiėmimai; • Apskritojo stalo diskusija „Vaikų folkloro mokymas solinio ir ansamblinio atlikimo klasėje: tradicijos, inovacijos, perspektyvos“; • Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo kursai; • Folkloro kolektyvų koncertas Palangos botanikos parke; • Videoteka (įžymių folkloro tyrinėtojų ekspedicinės medžiagos, dokumentinių filmų pristatymas); • Liaudies šokių vakarai, žaidimai ir pramogos prie jūros, kultūrinė programa; • Iškilminga Vasaros mokyklos uždarymo ceremonija ir folkloro kolektyvų – mokyklos „Tradicija“ dalyvių koncertas Palangos Kurhauzo salėje.


Jau 23 metus mokykla „Tradicija“ yra garsi savo turininga, iki smulkmenų apgalvota, įtraukiančia dalyvius nuo pat pirmų akimirkų mokymo programa. Ji sukuria galimybę visiškai pasinerti į tradicinės liaudies kultūros pasaulį ir suteikia dalyviams – folkloro ansambliams ir jų vadovams, pedagogams - akivaizdžią praktinę naudą. Kiekvienais metais savo darbo metodais „Tradicijoje“ dalinasi ir kūrybiškai juos taiko talentingiausi pedagogais iš Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos, Sakartvelo ir kitų šalių.

Pedagogams suteikiami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (64 val.).


Registracija iki 2023 m. gegužės 31 d. el. paštu jekaterina@inbox.lt.

Detalesnė informacija telefonu +37067388898.


Renginį organizuoja - Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras.
Commentaires


Lt Ru En
bottom of page