top of page
XV festivalis „Po„Mano šeima – mano ištakos“

XIII TARPTAUTINĖ VAIKŲ IR JAUNIMO FOLKLORO ASAMBLĖJA

kviečia vaikus ir jaunimą, o taip pat jų mokytojus ir šeimos narius dalyvauti tarptautinėje konferencijoje "Mano šeima - mano ištakos", kuri įvyks lapkričio 11 d. 11 val. Vilniaus Rotušėje (Didžioji g. 31).


Šiuolaikiniai vaikai mažai žino apie savo šeimos, tautos tradicijas, kuriomis buvo pagrįstas daugelio kartų auklėjimas. Kviesdama vaikus ir jaunimą į netikėtų atradimų kupiną jų šeimų praeities kelionę, konferencija suteikia galimybę pažinti šiandien jau pamirštus papročius, atskleisti jų įtaką mūsų gyvenimui, bendruomenei, šeimai, tradicijai. Organizatoriai siekia padėti dalyviams suprasti savo identitetą, perimti ankstesnių kartų sukauptas žinias ir kūrybiškai saugoti savo tautinės kultūros tradicijas. Pasiruošimas konferencijai suteiks šeimoms galimybę praleisti laiką drauge, prisiminti senelius ir prosenelius, suprasti kiek bendro mes turime, kaip glaudžiai susiję vienas su kitu.

Organizatoriai kviečia savo pranešimuose vystyti tradicijų, dainų, žodinio folkloro (šeimos papročiai, prietarai, legendos, pasakos), amatų saugojimo šeimoje, mūsų senolių švenčių temas. Galima papasakoti apie įdomų ir didvyrišką šeimos atstovo gyvenimą.

Pranešimą (ne daugiau 10 min.) gali iliustruoti skaidrės (Power Point programa), vaizdo/garso įrašai.

Kviečiame registruotis el. paštu yulia.malyshkina@gmail.com, taniarost@gmail.com iki spalio 15 d.

Informacija telefonu: +37061574146, +37068527968


Rėmėjai - Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos kultūros taryva, Vilniaus miesto savivaldybė

Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras


コメント


Lt Ru En
bottom of page