top of page
XV festivalis „Po„Mano šeima – mano ištakos“

REGISTRACIJA Į JAUNŲJŲ FOLKLORISTŲ KONFERENCIJĄ „MANO ŠEIMA – MANO IŠTAKOS“


XII tarptautinė vaikų ir jaunimo folkloro Asamblėja kviečia vaikus ir jaunimą dalyvauti tarptautinėje konferencijoje "Mano šeima - mano ištakos", kuri įvyks lapkričio 12 d. 11 val. Vilniaus Rotušėje (Didžioji g. 31).

Šiuolaikiniai vaikai mažai žino apie savo šeimos, tautos tradicijas, kuriomis buvo pagrįstas daugelio kartų auklėjimas. Kviesdama vaikus ir jaunimą į netikėtų atradimų kupiną jų šeimų praeities kelionę, konferencija suteikia galimybę pažinti šiandien jau pamirštus papročius, atskleisti jų įtaką mūsų gyvenimui, bendruomenei, šeimai, tradicijai. Organizatoriai siekia padėti dalyviams suprasti savo identitetą, perimti ankstesnių kartų sukauptas žinias ir kūrybiškai saugoti savo tautinės kultūros tradicijas. Pasiruošimas konferencijai suteiks šeimoms galimybę praleisti laiką drauge, prisiminti senelius ir prosenelius, suprasti kiek bendro mes turime, kaip glaudžiai susiję vienas su kitu.

Organizatoriai kviečia savo pranešimuose vystyti tradicijų, dainų, žodinio folkloro (šeimos papročiai, prietarai, legendos, pasakos), amatų saugojimo šeimoje, mūsų senolių švenčių temą. Galima papasakoti apie įdomų ir didvyrišką šeimos atstovo gyvenimą.

Pranešimą (ne daugiau 10 min.) gali iliustruoti skaidrės (Power Point programa), vaizdo/garso įrašai.


Informacija telefonu: +37061574146, +37068527968


-----> REGISTRACIJA

Lt Ru En
bottom of page